Petra Pudová

Novinky

20/05/2019

Don’t forget my name

Video k songu Don’t Forget My Name bylo zdárně dokončeno a můžeme se o něj s vámi podělit. Podívat se můžete na Youtube na kanále Petra Pudova.
20/01/2019

Natáčíme nový klip

Don’t forget my name je další song, ke kterému jsme se rozhodli natočit klip. Styl a rytmus hudby nás dovedl ke spolupráci se skvělou taneční skupinou ABC. Samotnému natáčení předcházelo několik týdnů příprav, kdy se připravovala choreografie a pilně se trénovalo. Pro natáčení jsme vybrali starou průmyslovou halu v areálu Pragovka, dnes přeměněném na atrdistrict. Měli jsme možnost využít tuto jedinečnou stavbu ve stávající podobě jako poslední, neboť bezprostředně po natáčení byla zahájena sanace celého tohoto průmyslového areálu. Neodradilo nás tak ani mrazivé počasí, které v době natáčení panovalo.
28/06/2017

Say it Out Loud

Mé dlouho připravované první sólové album „Say it Out Loud“ je tu. Budeme mě těšit, pokud vás zaujme a podělíte se o něj i se svými kamarády a přáteli. Anglické texty a hudbu třech songů vytvořil americký hudebník, skladatel a textař Ian Kelosky. Od počátku tvorby textů jsme spolupracovali na zachycení mých pocitů, nálad a názorů, které teď prostřednictvím tohoto alba mohu říci nahlas (pozn. český překlad názvu alba „Say it Out Loud“ je „Řekni to nahlas“). Producentem alba je Daniel Hádl, jež je autorsky podepsán i pod více než polovinou skladeb.Jedna z písní na tomto albu pochází od Davida Deyla. Album „Say it Out Loud“ si můžete poslechnou nebo stáhnou u vašeho oblíbeného poskytovatele, odkaz na ty nejčastěji navštěvované je ZDE.
10/04/2017

One Last Time

Nový singl „One Last Time“, z brzy vycházejícího alba „Say It Out Loud“, byl dnes vypuštěn. Doufám, že se vám bude líbit a pokud ano, prosím podpořte ho na sociálních sítích svými like a sdílením! „Neodkládej nic na zítřek, co můžeš udělat nebo říct, udělej hned… zítra může být pozdě. Nejcennější, co můžeme darovat, je náš čas… ten nikdy nezískáme zpět. Žij tak, jako by každá minuta měla být poslední! Neváhej a žij!“ Takové je poselství singlu „One Last Time“. Videoklip byl dnes publikován na Youtube. Downloads and Streaming, tedy ke stažení a poslechu, je singl „One Last Time“ na Amazon MP3, Apple iTunes, Google Music Store, Pandora, Spotify a řadě dalších míst.
10/03/2017

Příprava videoklipu

Videoklip vymyšlen, scénář připraven, ale počasí nám doma nepřálo. Naštěstí jsme našli skvělé zázemí ve Španělské Valencii a brzy se s vámi budeme moci podělit o výsledek. „Andaluští koně jsou úžasní herci. Hlavní role v připravovaném videoklipu se zhostili na výbornou.“ Videoklip bude publikován primárně prostřednictvím Youtube na počátku dubna. Společně s jeho zveřejněním bude song k poslechu a ke stažení na Amazon MP3, Apple iTunes, Google Music Store, Pandora, Spotify a řadě dalších míst.